آنا استوک

درباره آنا استوک

درباره آنا استوک :

مجموعه آنا استوک با بیش از یک سال فعالیت در خصوص واردات مستقیم لوازم دیجیتال استوک و نو از جمله لپتاپ استوک و نو،کیس و مینی کیس استوک و نو، مانیتور استوک، پرینتر های ساده و رنگی اروپایی و آمریکایی و غیره به ایران و پخش یه صورت عمده و تک به سراسر ایران فعالیت میکند.
برای اطلاع از همکاری و خرید عمده و تک و اطلاع از قیمت دستگاه های بیشتر با ما در واتساپ در ارتباط باشید و یا کانال تلگرام و پیج اینستاگرام ما را فالو کنید.

09331618285:مدیر فروش

09170814103:پشتیبانی

09177717061:مدیریت

@ana_stock_gnv: تلگرام و اینستاگرام

آنا استوک
درباره آنا استوک

لپ تاپ استوک چیست؟

واژه کالای استوک در دیکشنری به معنای کالایی که در انبار مانده و استفاده نشده باشد، آمده است. اما در ایران این کلمه، برای کالاهایی به کار می رود که استفاده شده و کارکرده هستند.دقیقا معادل کلمه (یوزد) که در اروپا و آمریکا استفاده میشود در واقع کالایی که در ایران به اسم استوک فروخته می شود، کالای «استفاده شده»یا کارکرده ومعادل کلمه یوزد میباشد .

ضمانت بازگشت پول

کلیه لپ تاپ های مجموعه استوک شاپ، با دو هفته مهلت تست و تعویض ارائه می شود.( حتی در صورتی که مورد پسند شما واقع نشود) در صورتی که کالای ارسال شده برگشت داده شود ما نیز جهت بازگشت وجه به مشتری اقدامات لازم را انجام میدهیم

سابقه لپ تاپ های استوک ( کارکرده ) چیست ؟

در اروپا و آمریکا اکثر فروشگاه های زنجیره ای بزرگ برای جذب بیشتر مشتری، به خریداران مهلت تست (چند روزه یا یکی- دوماهه) می دهند. در این مدت، اگر به هر دلیلی مشتری دستگاه را نپسندید، می تواند به فروشگاه مراجعه کرده و دستگاه را عوض کند. دستگاهی که توسط مشتری به فروشگاه بازگردانده شده است، به انبار منتقل شده و به هیچ وجه، به عنوان دستگاه نو فروخته نمی شود.

باز کردن چت
ثبت سفارش از طریق واتساپ
سلام ، پاسخگوی سوالات شما
در واتساپ هستیم ،
پشتیبانی 24 ساعته